fot. Pexels.com

Jeżeli kobieta, którą chcesz obdarować, jest szalona i niczego się nie boi, a w życiu szuka adrenaliny, te pomysły są najlepszym planem na spędzenie dnia kobiet. Dajcie się ponieść nieszablonowym pomysłom!  

Nietuzinkowe pomysły na niespodziankę w dniu kobiet

Szukasz pomysłu na prezent na dzień kobiet? Wiesz, że Twoja partnerka lub przyjaciółka lubi wyzwania, a nie znosi bezużytecznych upominków? Sprawdź nasze pomysły, a na pewno się nie zawiedziesz. 

fot. Pexels.com

Lot paralotnią – spędź dzień kobiet w chmurach

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Mamy 8 marca, na zewnątrz panuje lekki i przyjemny chłód, a na niebie widać piękne słońce. Przyroda budzi się do życia po śnie zimowym, a my w towarzystwie najlepszej przyjaciółki, mamy, żony lub partnerki oglądamy świat z góry. Czyż to cudowna wizja? Paralotnia to cudowny pomysł dla odważnych osób, które nie boją się czerpać z życia pełnymi garściami!

Floating – wyciszenie i relaks  

Floating to nowa forma wypoczynku. Polega on na unoszeniu się na wodzie w specjalnej do tego celu przeznaczonej kapsule. Jednak aby skorzystać z tej formy odpoczynku, należy również wykazać się odrobiną szaleństwa, ponieważ nie każdy da się zamknąć w niewielkiej kapsule. To nietypowy prezent na dzień kobiet, który pozwoli na maksymalny odpoczynek, a to za sprawą ograniczenia 90% bodźców docierających z zewnątrz. 

Kurs strzelania – ekstremalny dzień kobiet

Jeżeli oczekujesz od dnia kobiet ekstremalnej dawki emocji, kurs strzelania będzie dla Ciebie dobrym pomysłem. Pod okiem doświadczonego instruktora będziecie mieli możliwość nauczenia się obsługi broni z ostrą amunicją, a także tajniki celnego strzelania do celu. To czas na wyładowanie emocji, oczywiście w kontrolowanych warunkach. 

Ekstremalna jazda Monster Truckiem

Wiele osób marzy o jeździe dużym samochodem. Takim też jest Monster Truck. To prawdziwy potwór wśród pojazdów. Jazda dla dwojga taką maszyną na pewno zapewni niezapomniane przeżycia. Żadne podłoże nie stanowi dla tego kolosa żadnej przeszkody. W trakcie przejazdu gwarantowane są ekstremalne przeżycia i emocje. 

Coś dla koneserów i miłośników alkoholi

W tej kategorii mieszczą się kursy i degustacje takie jak smakowanie whiskey wraz ze specjalistą. Pomoże on odkryć nieznane do tej pory feerie smaków i barw tego alkoholu. Kolejnym sposobem na spędzenie tego wyjątkowego dnia jest kurs somelierski, podczas którego nauczymy się rozróżniać dobre wina, a także dobierać do niego odpowiednie dania. Zostaje jeszcze przygoda z piwem, czyli kurs kiperski, na którym możemy nawet poznać tajniki ważenia tego złotego trunku.

Aerotunel – dzień kobiet oderwany od ziemi

Jeżeli zawsze chciałeś latać, ale nie z pomocą maszyn takich jak samoloty czy paralotnie, aerotunel to najlepsza opcja. Unieś się w tunelu przy podmuchu wiatru, którego prędkość osiąga 270 km/h. Taka niespodzianka gwarantuje poczucie wolności oraz niesamowite emocje, których nie da się przeżyć, twardo stąpając po ziemi.  

Fish pedicure – tylko dla odważnych 

Każda kobieta lubi o siebie dbać, ale fish pedicure jest zarezerwowany tylko dla tych najodważniejszych pań. Do zabiegu wykorzystywane są rybki z gatunku Garra rufa (brzana ssąca). Ich specjalnością jest wyczuwanie martwego naskórka, do którego się przysysają. Dzięki temu usuwają zrogowaciałe pozostałości na stopach. Jest to oczywiście nieinwazyjny sposób, który wbrew pozorom jest bardzo przyjemny. Przypomina łaskotanie. 

fot. Pexels.com

Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie 

Dla miłośników wody, pływania i nurkowania mamy pomysł na nurkowanie wśród ruin kamieniołomu. Jest to nie tylko dobry pomysł na zwiedzanie, lecz także polepszenie swoich umiejętności nurkowania pod okiem doświadczonego instruktora.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, skąd wzięło się święto kobiet, jaka jest jego historia i od kiedy jest obchodzone w Polsce i na świcie – sprawdź artykuł historia dnia kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here