Glovo

Glovo dostarczy do umówionego miejsca zakupy z dyskontu lub supermarketu, perfumy z Rossmanna, frytki z KFC czy cokolwiek zapragniesz. Usługi dostępne są w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu i Katowicach.

Czym tak właściwie jest Glovo?

Przed kilkoma laty Glovo przejęło Pizza Portal, a także zapowiedziało stworzenie centrum technologicznego w Warszawie. Dziś aplikacja konkurująca z Uber Eats ma swoją premierę nad Wisłą.

Po wybraniu lokalizacji w aplikacji ukazują się usługi, w których Glovo może pośredniczyć:

Ze sklepów Glovo obsługuje Biedronkę, Żabkę i Carrefour Express. Ofertę sklepów możemy przeglądać bezpośrednio z aplikacji. Cena dowozu zaczyna się od 5,99 zł. W najszybszej konfiguracji upragnione zakupy możemy dostać już po 30-40 minutach. Jest to więc duża konkurencja dla startupów, takich jak Szopi.

Glovo

Kupowanie żywności z Glovo

W kategorii jedzenie mamy wyróżnione cztery fast-foody: KFC, Burger King, McDonald i Pizza Hut. Ofertę uzupełniają klasyczne restauracje, takie jak m.in. Yache Korea, Trattoria Toscana czy Zachodni Brzeg.

W menu przekąski i napoje mamy Zapiekanki warszawskie, Waff’love czy Sucre – Bistro. Prezenty możemy zamówić z Rossmana, iSpotu, Nespresso czy RTV Euro AGD. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wiele z tych sklepów nie ma jeszcze zaktualizowanej listy produktów. Przez to nie nie możemy przeglądać oferty, a jedynie wpisywać nazwy poszukiwanych artykułów.

Glove powstało przed sześcioma laty. To hiszpańska firma założona przez Oscara Pierre’a i Sachę Michauda, która w ostatniej rundzie finansowania zebrała kapitał o wartości 150 mln euro. Glovo zdobywa coraz większą popularność w Polsce, głównie ze względu na pandemię COVID-19.  Jest to obecnie, najlepszy sposób na szybkie i relatywnie łatwe zamówienie i zdobycie jedzenia z najwiekszych fast foodów czy restauracji w Polsce i na świecie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here