biedronka zakupy

Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Włocławek i Grudziądz. To kolejne miasta, w których można już dokonywać zakupów online w Biedronce (Jeronimo Martins Polska) przy użyciu aplikacji Glovo. Warto o tym wiedzieć.

biedronka zakupy

Zakupy w Biedronce online

Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Włocławek i Grudziądz. To kolejne miasta, w których można już dokonywać zakupów online w Biedronce przy użyciu aplikacji Glovo. Zakupy w sklepie internetowym Biedronki są już możliwe w 27 polskich miastach. Sieć rozwija współpracę z Glovo, aby szczególnie teraz klienci mogli zachowywać jak najczęściej niezbędny dystans społeczny.

– Za kompletację zamówień odpowiadają pracownicy Biedronki ponieważ  mają doświadczenie w doborze odpowiednich produktów dla klientów. Klienci mogą wybierać spośród 2,3 tys. artykułów dostępnych w sklepach stacjonarnych sieci – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny sieci Biedronka.

Zakupów można dokonywać przez 7 dni w tygodniu: również w niedziele niehandlowe i w godzinach dla seniorów (poniedziałek – piątek godz. 10-12). Nie ma limitów wagowych dostawy, a każde zamówienie powyżej 199 zł dostarczane jest za darmo. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30; w wybranych miastach od 8:00. Sieć podaje, że najpopularniejszymi produktami kupowanymi przy użyciu aplikacji Glovo są: świeży filet z piersi kurczaka, świeży łosoś, pomidory malinowe oraz banany. Najwięcej zamówień jest składanych w godzinach 10-14.

Które Biedronki korzystają z Glovo?

Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo już wcześniej były dostępne w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu. Użytkownicy Glovo mogą zamawiać zakupy także w innych sieciach handlowych, m.in. w sklepach Carrefour i na stacjach paliwowych BP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here