Psi Patrol – zabawki dla małych i dużych

0
2278

Bajka Psi Patrol  podbiła serca dzieci w całej Polsce. Nie sposób nie spotkać się z zabawkami, odzieżą, czy gadżetami ze Sky, Marshallem, Rockym, Chasem, Ryder oraz Jake’iem. Zwłaszcza Psi Patrol zabawki cieszą się dużą popularnością wśród dużych oraz małych dzieci. Okres świąteczny to czas, gdy możemy obdarować najmłodszych wymarzonym zestawem. Jakie zabawki najlepiej wybrać?

Wieża Baza Psi Patrol, zabawka dla całej rodziny

Świetny zestaw do samodzielnego złożenia, który wywoła uśmiech na małych i dużych fanach bajki. Wieża Psi Patrol, zabawka, która daje wiele możliwości, ponieważ w pudełku znajdziemy nie tylko wiernie odwzorowaną bazę dzielnych piesków, ale również dwie figurki, popiersia postaci, znaki i wiele innych detali, które sprawią, że przeniesiemy się w świat ulubionych bohaterów.

Maskotki bohaterów

Idealnym prezentem dla małego fana Psiego Patrolu jest maskotka. Na rynku dostępne są standardowe piętnastocentymetrowe pluszaki w kształcie głównych bohaterów. Wykonane są z niezwykłą dbałością o detale. Dla fana Psi Patrol, zabawki pluszowe to niezła gratka. Dzięki temu możemy budzić się, zasypiać i robić wszystko ze Sky, Chasem, Rockym, Ryder, Marshallem, czy Jake’iem. Na sklepowych półkach możemy znaleźć również pluszowe breloczki, które z powodzeniem możemy przyczepić do plecaka i zabrać do szkoły, przedszkola, czy na wycieczkę.

Psi Patrol zabawki edukacyjne

Pluszaki, czy zestawy do zabawy są świetnym podarunkiem, jednak warto kupić coś, co jednocześnie będzie miało walor edukacyjny. Psi Patrol zabawki edukacyjne mogą przybrać różną formę. Na rynku dostępne są puzzle z bohaterami, gry planszowe oraz interaktywne gadżety np. do nauki języków. Taka zabawka to świetny prezent zwłaszcza dla starszych dzieci. Dla małych artystów polecane są również artykuły papiernicze, zestawy kredek, czy mazaków z bohaterami bajki. Ponadto zabawki tego typu to rozrywka dla całej rodziny. Z powodzeniem rodzice mogą świetnie bawić się z dziećmi, układając puzzle, czy kolorując kolorowanki z Psiego Patrolu.

Mini zestawy z ulubionymi bohaterami

Mocy zabawy dostarcza również Psi Patrol zabawki zestawy. Gdzie znajdziemy głównych bohaterów w swoich pojazdach. Zestawy te są prawdziwym hitem wśród fanów bajki w różnym wieku. Mają one nie tylko wymiar rozrywkowy, ale również kolekcjonerski. Możemy również zakupić same figurki akcji, gdzie bohaterowie są w różnych pozach. Takie zabawki pozwalają na odgrywanie scen z bajki lub puszczenie wodzy fantazji i stworzenia zupełnie nowych przygód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here