BedeTata.pl

Portal dla przyszłych ojców

O stronie

Cześć!

Jestem Zbyszek, z Polski. We wrześniu 2015 roku wraz z żoną otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość: „jesteśmy w ciąży”. Po początkowej euforii dotarło do mnie w końcu, że będę tatą i zacząłem się do tego przygotowywać. Jako że jestem specjalistą od marketingu internetowego, to w pierwszej kolejności zacząłem poszukiwać stron internetowych skierowanych do ojców. Stron, na których znajdę informacje odnośnie tego jak przygotować się do tacierzyństwa, jak trzymać główkę maluszka, jak umyć mu pucię i jak wymasować brzuszek, aby bezboleśnie mógł się zarazić.

Efektem moich poszukiwań było odnalezienie dziesiątek stron internetowych skierowanych do… mam. No i w tym momencie wpadłem na pomysł, aby stworzyć portal dla przyszłych ojców. Wydaje mi się, że nie mogłem znaleźć tu prostszej domeny, niż BedeTata.pl, na której właśnie jesteś.

W ramach tego portalu zamieszczać będę tu artykuły poradnikowe skierowane do przyszłych i obecnych ojców. Dodatkowo będę starał się zamieszczać tu różnego rodzaju opisy i testy różnych produktów, z którymi zetknąć może się każdy tata. Znajdziesz tu moje przemyślenia, prywatne rozterki, a także pomysły na to, jak radzić sobie z ciężarną kobietą.

Mam nadzieję, że serwis BedeTata.pl wzbudzi Twoje zainteresowanie i że zechcesz go regularnie odwiedzać. Będzie mi z tego powodu bardzo miło.

Pamiętaj, że portal ten otwarty jest na każego tatę. Jeśli więc chcesz dołączyć do naszej redakcji, to nie wahaj się, ale już dziś skontaktuj się ze mną, a za parę dni również Ty będziesz mógł wylewać tu swoje myśli, które trafiają do tysięcy przyszłych ojców 🙂