BedeTata.pl

Portal dla przyszłych ojców

Atrakcje dla dzieci w Zabrzu

atrakcje w zabrzu dla dzieci

Tak sobie myślę, że miło by było stworzyć na blogu sekcję, w której opisane będą różnego rodzaju atrakcje dla dzieci znajdujące się w różnych miastach Polski. A w związku z tym pomysłem zachęcam Cię do przeczytania mojego pierwszego artykułu, w którym opisuję miejsca w Zabrzu, do których warto wybrać się z dziećmi.

1. Jump World – park trampolin

Niezwykła zabawa dla dzieci, w czasie której można się wypocić, wybawić i umęczyć. To park trampolin, na którym Twojemu dziecku musi się podobać.

2. Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido

To miejsce odwiedzić powinien każdy zabrzanin, aby dowiedzieć się conieco o historii tego miasta obserwując przy okazji kultową kopalnię.

3. Ogród botaniczny w Zabrzu

Miejsce warte odwiedzenia w ciepłe dni, to tutaj zobaczyć można wiele fantastycznych roślin ogrodów.

4. Kąpielisko leśne Zabrze Maciejowice

W upalne dni to wybawienie dla każdego dziecka i rodzica. Można iść i się wykąpać dobrze się bawiąc. Trzeba jedynie uważać, aby dziecku nie stało się nic złego.

5. Sala zabaw frajda

Fajne miejsce na pochmurne dni, gdzie można iść, wpuścić dziecko i chwilowo o nim zapomnieć, podczas gdy ono bawić będzie się z rówieśnikami.

6. Salon zabaw Fiku Miku

Kolejna podobna opcja, druga popularna w zabrzu sala dla dzieci nazywana popularnie bawilandią.

7. Multikino

Czasem warto obejrzeć z dzieckiem jakiś film czy bajkę. Tutaj rozwiązaniem jest zabrzańskie multikino, w którym można obejrzeć nowości kinowe.

8. Dom muzyki i tańca

A może chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się muzykalnie i tanecznie? Zainteresuj się ofertą domu muzyki i tańca, który da dziecku sporo atrakcji!

9. Nauka robienia pizzy

Masz pod opieką większą grupkę dzieci? Chcesz zrobić im fajną atrakcję? Zabierz je do bistro U3, gdzie nauczą się robić pizzę. Ten lokal słynie z dostarczania jedzenia na dowóz w Zabrzu, ale robią też takie atrakcje dla dzieci.

Mam nadzieję, że teraz wiesz już co robić ze swoim dzieckiem w Zabrzu. Nie marnuj czasu, zabierz je we wszystkie miejsca!